Článek dne: Angelina si nechala…

V dnešních dnech, kdy se rozhoduje o průběhu soudu s opilcem Janouškem, mluví se o 38 promile, pardon teplotě, pana prezidenta a levice chce „zase“ zlevnit PHM, se objevil jeden zajímavý článek, který by, dle mého názoru mohl pohnout s chápáním některých žen.

 

Angelina Jolie

 

Angelina Jolie jé známá jako matka šesti dětí, Lara Croft a donátor různých neziskových organizací. Je ovšem také známa jako držitelka bujného poprsí a výrazných rtů.

Toho prvního se ovšem v minulých týdnech zbavila tzv. Mastektomií. Jedná se o zákrok, kdy je ženě odebrána taková část mléčné žlázy nebo prsu, která by mohla obsahovat nebo již obsahuje rakovinotvorné zárodky. U AJ doktoří tvrdí, že pravděpodobnost rakoviny prsu je 87%. Nechci mluvit za ženy, ale věřím, že většina žen by raději věřila v sílu 13%,  než aby si nechala odstranit své vnady, které jsou dle obecného vnímání vizikou ženy.

Mastektomie (z řeckéhomastos, tj. prs a ektomé, tj. vyjmutí) je chirurgický zákrok, při kterém se odstraňuje celá mléčná žláza, až na výjimky i s prsním dvorcem a bradavkou. Jeho nejčastější indikací je zhoubný karcinom prsu, kdy se pravidelně kombinuje s axilární disekcí.

zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/Mastektomie

Je dobře, že se AJ rozhodla pro tento krok, protože musí myslet na své děti a manžela, ale hlavně na své zdraví. Uznávám svůj pohled člověka, který nechápe, proč je věnovám takový důraz na poprsí, když to může v konečném důsledku skončit smrtí „majitelky“.

Milé dámy, dokážete si představit, že byste si nechaly odstranit prso nebo prsa, kdyby jste věděly, že máte takovou pravděpodobnost rakoviny? Své názory poště prosím do komentářů.

Člověk, který si koupil postel širokou 160 cm, aby mu 110 cm zalehla jeho fenka. Člověk, který miluje vodu. Člověk, který je asociálně sociální. Člověk, který má rád Teorii velkého třesku, Jak jsem poznam vaši matku, 2 broken girls, American horror story. Člověk, který žije technikou. Člověk, který je schopen trávit úpravami těchto stránek 4 hodiny denně. TO jsem já...

Napsat komentář