Harvard chudých, aneb výchova dětí jinak

Chcete vychovat sociálně silného jedince? Vychovávejte dítě ve městě. Přináším Vám několik stoprocentních tipů jak zvednout vašemu potomkovi inteligenční kvocient. Místní hitparádu vede bezesporu kultura cestování mastnou tyčí (MHD). Rozvoj v níže zmíněných oblastech zaručen.

Psychologie:
Jedinečná možnost podrobné psychologické studie osobnosti. Mezitím, co vaší ošatce teče sklivec, s prstem v nosu pozoruje katatonické voskové panoptikum bezdomovců v káru a zmijovce, punkerů s kohoutí stopou slepenou pivem, narkomanů píchající buchnu přímo do sedadla místo do své žíly, ženské v Dolče&banána, důchodců smrdící tesilem a levandulí, študentů, pejskařů bez sáčků na ho**a, prasařů, křečkařů, zahrádkářů, dělníků, policajtů co používají Pitralon a ostatních pracujících…co, užívají taky Pitralon.

Etiketa:
Unikátní vzorec chování, který přejímá vaše mládě, může být jednou rozhodující. Ať už se jedná o ohleduplnost při nastupování a vystupování z vozu, zde jen musím upozornit, pokud se rozhodnete studovat přímo v místě výstupu a nástupu, dejte pozor ať vy, nebo váš potomek nedostane po čuni holí s drapákem. Výstraha platí hlavně v zimních měsících. Zastaralé Nordic walking death působí potíže zejména na mokrých a kluzkých površích nebo při úhybném manévru nenasnídaného důchodce agresora. Drapáky zespod holí způsobují těžko hojící se jizvy. V den studií doporučujeme užití Martenů a holin s již zaschlým blátem, nikoli dlátem. Další hodina královské etikety nastává v moment, kdy se láme chleba nad prázdným místem v přeplněném vozu.

Hodina Matematiky:
Zuřivé odečty data narození šermujících invalidů, ostře a na svůj věk rychle se řezající hranami občanských průkazů do tváří. Marně se pak důchodce Arnošt snaží přesvědčit Liběnu u domina, že to má z války v zálivu.

Fyzika:
K tomu všemu vás poposune rychle brzdící vehikl na záda Barona Fon Popellnitz načež potrénujete krouticí moment, pevnost v tahu, škubu a při námaze.

Stomatologie:
Přímo ukázková nauka čelistní chirurgie. Doporučuju cestovat spíše v ranních hodinách, pokud možno s rouškou kvůli přenosu kapének z pacienta na medika. Ve velmi časných ranních hodinách je vůz plný otevřených čelistí, páchnoucích dechů či nadměrné produkce slinných a mazových žláz.

Pokud budeme mluvit o těch potních, je jedno, který měsíc v roce zvolíte. Dbejte však zvýšené pozornosti v hodinách odpoledních, kdy se starší spoluobčané vrací z návštěvy hřbitovů, pracujících kanceláří a nakupujících na Vietnamských tržnicích 100% bavlnu z příměstských plantáží.

Úhybné manévry:
Stojíte-li na nástupním ostrůvku, volte stání vprostřed. Rozzuření študenti můžou kvůli nedostatku hamburgerů v jídelně házet shnilé salátové hlávky čekajícím z větracích šachet přijíždějícího vozu. Zuřící protestanti s nepříčetným pohledem, bušící kladívkem pro případ nouze do skla, spíše připomínají vzpouru na lodi Bounty. Jejich oděv sice víceméně není otrhaný, ale rumem a trávou smrdí stejně.

Rozšíření slovní zásoby:
Slova na čtyři: P*ča; pět písmen: Kok*t, k*rva, m*dat, co*ra, š*lin atd.

Technické dovednosti:
Mačkání tlačítek k řidiči, výjezd plošiny pro invalidy, kočárky. Magická svůdnost barev, neonů a znaků.

Rozvoj sexuality:
Ošatka zde beztrestně může osahat bezpočet holých kolen, nohou strčených v mezeře mezi bezpečnostní zábranou a zábradlím, výkuk pod sukně, za trička a kraťasy. Bezmezně obdivovat barevný lak na nehtech.

Volná zábava:
Matlání křupek na sedadla, tyč, boty ostatních cestujících, přemisťování jídla do ostatních kočárů a naopak. Nalévání pití do cizích tašek. Krmení cizích psů a koček. Malba na okna a dveře – materiál dle vlastního uvážení: zvratky, jídlo apod.

Hodina asertivity:
Krčení nosních nozder u těžce páchnoucích jedinců, vřeštění v minutě ticha ve vozu, vřeštění v minutách ruchu ve vozu. Házení hraček na ostatní cestující. Projevy sympatií, antipatií přímo u protijedoucích kolegů.

Přírodopis:
Cestující sice nevypadá jako prase, ale chová se tak. Cestující sice nevypadá jako skunk, ale smrdí tak. Cestující sice nevypadá jako slepice, ale uvažuje tak. Cestující sice nevypadá jako lev, ale řve tak.Cestující sice nevypadá jako pes, ale štěká tak. Cestující sice nevypadá jako kočka, ale škrábe tak. Cestující sice nevypadá jako kráva, ale mluví tak.

Média, zpravodajství:
Četba plnohodnotných informačně nabitých médií spolucestujícím přes rameno, jako Blesk, Aha, Super. Zde ošatka může spatřit kozy Báry Basikové, Mirky Čejkové nebo Miroslava Donutila.

Hudební výchova:
Poslech nejnovějšího alba Cannibal Corpse ze sluchátek poblíž sedící osoby zatím, co se ošatka dáví pohankovou křupkou.

Laboratoř:
Detailní rozbor neidentifikovatelných kusů čehosi nalepené kdekoli po celém vozu.

 

 

Zatr Sakr Mamma Rauš

Napsat komentář