HIMYM – kdo si dělá naděje?

Jak se dá spojit naděje, sukničkářství, zamilovanost a tvdrohlavost? No přece do seriálu Jak jsem poznal vaši matku, který je z produkce stanice FOX. Je to první seriál, který je opravdu blízký velkému množství lidí, každý se v něm může najít a není plný absudrních až nereálných situací. To je HIMYM.

 

 

 

[csfd id=221411]

Ted vypraví svým dětem, jak poznal jejich matku. Popravdě. Být to realita, tak zešedivým, protože svůj příběh vypráví už 8 let a nyní se teprve blíží ten moment, kdy se tak stalo. Ted je architekt a učitel, který se snaží nejen prosadit v profesní sféře, ale hledá i přitelkyni a matku svým dětí.  S hledáním mu pomáhá dlouholetý kamarád Marshall, jeho nýnější manželka Lilly, postrach sukní Barney a hrdá Kanaďanka Robin, která se zároveň objevila také v jeho hledáčku dokonalé ženy.

Byť tento seriál běží již 8 let, tak neztrácí svůj šarm. Musím ovšem uznat, že časem se stávají některé díly nudné, čemuž se nedá jen tak zabránit. Nyní nás čeká poslední 9. řada, která nám konečně řekne, jak Ted poznal svoji ženu. A už bylo načase. Poslední díly jsem vždy shlédl, protože to byla nutnost k tomu, abych pochopil díly další nebo minulé, ale ne vždy to bylo snadné.

Dokonalý humor, které podávaly první díly se začíná vytrácet a je dosazován velmi slabě a ne vždy zdárně. I to byl asi důvod, proč produkce oznámila, kolik bude mít seriál dílů. Těším se na konec, který mi dovolí mé sledování dokončit. Těším se na něj také, protože v nejlepším se má skončit.

 

Moje hodnocení: 81%

Člověk, který si koupil postel širokou 160 cm, aby mu 110 cm zalehla jeho fenka. Člověk, který miluje vodu. Člověk, který je asociálně sociální. Člověk, který má rád Teorii velkého třesku, Jak jsem poznam vaši matku, 2 broken girls, American horror story. Člověk, který žije technikou. Člověk, který je schopen trávit úpravami těchto stránek 4 hodiny denně. TO jsem já...

Napsat komentář