Sochi 2014

I like Google! I like it…

Google prostě nezklame. Je očividné, že ten si se státníky hlavu neláme. A nějaké Rusko? No a co. Tato nadnárodní korporace opět ukázala, že musí někoho popíchnout. Tentokrát to udělal velmi jednoduše a to logem.

Google XXII. OH
Google XXII. OH

Google je znám tím, že opěvuje nejen významné dny, ale dokáže na sebe upozornit i v momentech, kdy se mu něco nelíbí a jde v proudu s mainstreamem . Rusko, jakožto pořadatel XXII. Olympijských her v Sochi dost jasně vystupuje proti lidským právům.

Neřešme nyní to, jestli jde o homosexuály, odpůrce režimu nebo osoby jiné víry. Jde o to, že Rusko, které je známo svými striktními postupy ve věcech lidských práv, pořádá něco tak volného, jako jsou OH. Je pravda, že pokud se budeme dívat po této stránce, tak narazíme ve většině zemí, protože nejen v Rusku je nyní problém s porušováním lidských práv (např.: USA – NSA). Jenže tato většina států se alespoň snaží takovéto kroky nějak ospravedlnit, byť ne vždy vhodně a pořádně.

Sochi 2014
Sochi 2014

Co můžeme očekávat od takového státu? Uvidíme v následujících dnech. Ale Google to už nyní vyhrává na plné čáře a zlatou si zaslouží!

Člověk, který si koupil postel širokou 160 cm, aby mu 110 cm zalehla jeho fenka. Člověk, který miluje vodu. Člověk, který je asociálně sociální. Člověk, který má rád Teorii velkého třesku, Jak jsem poznam vaši matku, 2 broken girls, American horror story. Člověk, který žije technikou. Člověk, který je schopen trávit úpravami těchto stránek 4 hodiny denně. TO jsem já...

Napsat komentář