Bohuslav Sobotka

„Irenko, vrať sa! Já ťa budu mít rád i bez peněz!”

Bohušu, Bohušu. Irenka ťa už nechce! Asi takto by mohl začít dialog na půdě ČSSD. Také mě napadá název seriálu Odpadlík, který kdysi dávala TV Nova. Jak se to dělá, aby vítězný jedinec musel odstoupit? A co je meta, kterou je nutno dosáhnout ve volbách, aby byl předseda „akceptován“ a neházel se na něj hnůj? Zemanovci – odloučené pracoviště ČSSD na to asi má recept.

 

 

Bohuslav Sobotka
Bohuslav Sobotka, zdroj: Petr Šmerkl, Wikipedia

 

Dva muži. Michal Hašek, jenž má více funkcí než japonská kalkulačka a milenku si platí mzdou na krajském úřadě, a Roman Onderka „MBA“ u kterého zkratka MBA neznamená ani tak titul jako spíše zkratku: Mohl Bych Asi. Tito dva muži se snaží sesadit krále ihned po jeho korunovaci, což se nedělo ani ve středověku. Podaří se jim to nebo jim nechá král utnout hlavu?

 

Očividně se naší milí poddaní bojí toho, že by další 4 roky museli sloužit velkému a mocnému Bohušovi, který se snaží držet na trůnu zuby nehty. A mají se čeho bát. Pokud totiž nyní vyhraje ČSSD, tak je velmi nepravděpodobné, že by vyhráli i komunální, resp. krajské volby. Toto bylo již v minulosti mnohokrát a oba pánové vědí, že už post znovu nedostanou a jedno, kolik populistických věcí udělají.

 

Jen ať král ukáže svoji moc. ČSSD jsem nevolil a Sobotku s jeho rovnátky taky nemusím. Ale každý chlap má ukázat, kdo je doma pánem! Dámy prominou, ale určitě se mnou souhlasí, bereme-li to k této situaci.

 

Bohušu. Nejsem tvůj volič, ale věř, že za tebou stojím.

Člověk, který si koupil postel širokou 160 cm, aby mu 110 cm zalehla jeho fenka. Člověk, který miluje vodu. Člověk, který je asociálně sociální. Člověk, který má rád Teorii velkého třesku, Jak jsem poznam vaši matku, 2 broken girls, American horror story. Člověk, který žije technikou. Člověk, který je schopen trávit úpravami těchto stránek 4 hodiny denně. TO jsem já...

Napsat komentář