Já jsem tady prezident!

Asi takto mohl znít výkřik prezidenta republiky, který se včera ozval z pražského hradu. Prezident se opět rozhodl připomenout politické sféře, že se opravdu hodlá účastnit na politickém vývoji a to jde poznat i jeho ataky na představitele politických stran. Aktuálním tématem je nalezení nového premiéra, nyní dokonce i premiérky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do tohoto hledání se pustila ODS, kdy pozorovateli jsou TOP 09 a strana LIDEM. Mnoho lidí může napadnout, že toto zběsilé hledání způsobí výrobu potentátního zmetka, který jen uškodí pravici a politické scéně jako takové. Je možné, že toto je důvod, který vede prezidenta republiky k takovémuto připomenutí sama sebe? Nebo jen sleduje své zájmy a chce se ozývat, aby se na něj nezapomenulo. Je pravda, že našeho prezidenta moc nemusím, ale jeho včerejší výrok mi vykouzlil úsměv na tváři.

Pokud mu jde opravdu o to, aby byla politika „čistá“, tak jeho postup schvaluji. Je pravda, že poslední dobou jsou všichni znechuceni těmi aférami, které se objevují, a je tedy zapotřebí, aby se spustila pomyslná čistička vod, která to nejen vyfiltruje ale i rozhýbe. Nyní nezbývá nic jiného, než jen sledovat, jak bude děj tohoto románu pokračovat a jestli se hlavní hrdina projeví jako princ anebo zlý čaroděj.

Můžeme jen doufat, že si s navrženou kandidátkou bude notovat a dokážou se dohodnout tak, aby byla politika klidnější. Mají na to rok. To je doba velmi krátká na takový počin. I když bych Zemana nejraději poslal s lahví Becherovky na Vysočinu, vidím v tomto spojenectví velkou sílu. Konečně by se mohlo podařit to, v co doufám již delší dobu.

Vláda pravice, která bude myslet na to, že demokracie stojí i peníze, která bude limitována levicí, která bude zohledňovat potřebu sociální podpory. Tím se může docílit potřebné rovnováhy, která zajistí prosperitu a sociální jistoty občanům.

Člověk, který si koupil postel širokou 160 cm, aby mu 110 cm zalehla jeho fenka. Člověk, který miluje vodu. Člověk, který je asociálně sociální. Člověk, který má rád Teorii velkého třesku, Jak jsem poznam vaši matku, 2 broken girls, American horror story. Člověk, který žije technikou. Člověk, který je schopen trávit úpravami těchto stránek 4 hodiny denně. TO jsem já...

Napsat komentář