Já, padouch 2

Pojďte se bavit s celou rodinou. Máme vnímavé děti? O to lépe. Pomůže i s výchovou. Žlutí Mimoni jsou opět na scéně a tentokrát to rozjedou do fialova. Já, padouch 2 je tu, aby Vás opět rozesmál.Jsem zlý padouch a mám v péči tři děvčátka. Možná to zní jako další děj v hororovém domě, ale tento případ je jiný.

 

 

 

[csfd id=300387]

Gru je padouch světa. Dokáže cokoliv a ani Měsíc před ním není v bezpečí. Pracuje na tom, aby byl tím největším padouchem. Ale to jen do doby, než si plně osvojí tři holky, které si vzal pod křídla kvůli předchozímu padoušskému plánu. Nyní je Gru již hodný a svojí továrnu na děsívé vynálezy změnil na továrnu vyrábějící marmelády. O své holky pečuje jak nejlépe umí a často musí bojovat s nepřízní osudu, která mu třeba zajistí princeznovské šaty na oslavě narozenin.

Ovšem tajná organizace, která hlídá ty nejlepší padouchy na světě, pro něj má jiný úkol a proto jej svým originálním způsobem unesou i přes snahu jeho Mimoňů jim v tom zabránit. Dostane úkol, který má zajistit bezpečí světa a zachránit planetu Zemi před dalšími monstry.

Co v tomto filmu najdete? Rodiče, který ochraňuje své děti před nápadníky a zklamání. Bývaleho padoucha, který chce ovládnout svět, ale hlavně Mimoně!

 

[niceyoutubelite id=“hT-CCCTkDzM“]

Moje hodnocení: 92%

Člověk, který si koupil postel širokou 160 cm, aby mu 110 cm zalehla jeho fenka. Člověk, který miluje vodu. Člověk, který je asociálně sociální. Člověk, který má rád Teorii velkého třesku, Jak jsem poznam vaši matku, 2 broken girls, American horror story. Člověk, který žije technikou. Člověk, který je schopen trávit úpravami těchto stránek 4 hodiny denně. TO jsem já...

Napsat komentář