Jistě, pane ministře!

A máme to tu. Ve standardní demokratické zemi si pohlaváři hrají alespoň pár měsíců po nástupu do funkce na slušné lidi, které by nikdy nenapadlo vzít úplatek. Tváří se jako čestní lidé, kteří nikdy nedostali pokutu ani za parkování. V České republice jsem už ovšem o úroveň výše a můžeme se tvářit jako zvířata určená pro testování kosmetických výrobků velkých firem. Nebo ne? Ale jistě, pane MINISTŘE!

zdroj: www.rb.cz

 

Víte, kolik dostanete za post ministra?? Rovnou říkám, že o platu teď nemluvíme, protože ten je v tomto případě zanedbatelný. Je to „pouhých“ 2.000.000,00 Kč. Tak to momentálně vypadá na účtu nového ministra financí, který nebyl schopen zajistit ani financování své volební kampaně na prezidenta. Jak dokáže hospodařit s financemi státu v řádech stovek miliard korun?

 

„V říjnu 2012 Topolánek řekl: „Dodnes lituji spousty kompromisů a chyb, včetně personálních. Vlastimil Tlustý, Jan Fischer a druhé zvolení Václava Klause prezidentem. (…) Premiér z nouze – král populistů. Nikoho z ministrů nepodržel, nic neprosadil, k ničemu kontroverznímu se nehlásil a budoval si jen vlastní publicitu. Mohl dělat něco třeba s fotovoltaikou, kvůli níž nyní prudce stoupají ceny elektřiny. Tehdy proběhlo jednání, kde jsem byl já, Paroubek, Roman. Přinesli jsme Fischerovi čísla, oněch 200 miliard dodatečných nákladů. Bylo potřeba prosadit změnu zákona ve Sněmovně přes zájmy členů ODS a ČSSD. Slíbili jsme mu s Paroubkem, že mu pomůžeme. Neudělal nic. Nechtěl si zadat s námi, bez kterých by nebyl nic. A sám neměl odvahu do souboje jít.“

ZDROJ: WIKIPEDIA

 

Byť se jedná o člověka, který má zkušenosti z oblasti financí, tak mám pocit, že i moje fenka plemene TOSA-INU dokáže lépe naložit se svými granulemi, než on s financemi. Aktuálně se dá předpokládat, že se bývalému ministrovi Kalouskovi podařilo výrazně snížit odpočtový schodek, což pomůže k tomu, že si budeme levněji půjčovat peníze a věřte, že toto je velmi důležitý údaj. Jaký bude ale výsledek osoby, která takto pouze převezme „dobrý“ stav státní kasy a bude s ní nakládat dle svých potřeb?

Do včerejšího dne mi bylo jedno, kdo povede toto ministerstvo, protože jsem věřil, že má nakročeno správným směrem, který umožní uzdravení naší ekonomiky. Teď už mi to ale jedno není. Nelíbí se mi, že tak rychle po jmenování – navržení kandidáta, přijde panu Fisherovi na účet 2.000.000 Kč. Za co to je? A proč to dostal?

Bohužel nám teď nezbývá nic jiného, než sedět a čumět, co tento pán opět pokazí a co budeme muset zaplatit. Není to už nudně se opakující?

Člověk, který si koupil postel širokou 160 cm, aby mu 110 cm zalehla jeho fenka. Člověk, který miluje vodu. Člověk, který je asociálně sociální. Člověk, který má rád Teorii velkého třesku, Jak jsem poznam vaši matku, 2 broken girls, American horror story. Člověk, který žije technikou. Člověk, který je schopen trávit úpravami těchto stránek 4 hodiny denně. TO jsem já...

Napsat komentář