Studna přání | ZDROJ: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/62/Mikulovsk%C3%BD_z%C3%A1mek,_gotick%C3%A1_studna.JPG

Miliarda věcí, co by si matka přála

ABY:

0. Bylo její dítě zdravý, moudrý, slušný, čestný, pravdomluvný a bylo samo sebou.

1. Její dítě nepilo vodu ze záchodu ve fázi objevování a vlastně ani nikdy potom.

2. Nemlátilo jí její dítě poklopem od hajzlu, když na něm sedí, nestrkalo si nový tampony do nosu a nemalovalo štětkou po umyvadle či vašich kolenech.

3. Vlastní potomek a následovník trůnu nedělal odšťavňovač citrusových plodů z fenu.

4. Jí dítě nenatrhlo slezinu, játra, ledviny, oční rohovku a nevytrhalo chuchvalec vlasů, když přes ni přelízá ke hračce autobusu.

5. Aby jí její manžel řekl, jak moc vypadá dobře, i když ví, že se zrovna dost podobá ženský, co vylízá ze studny v Kruhu.

6. Uvařený jídlo nechutnalo, jako když koušeš mrtvýmu paty, přesto, že vyhodíš prachy za Annabel Karmel.

7. Se vlezla do jeansů svojí 55Kg bezdětný kamarádky a její OTP/ okrasnej tukovej prstenec/ nepřetíkal, jako, když přehodíš peřinu přes parapet.

8. Už nikdy nebila hlavou o výlohu pokaždý, když uvidí Milenu v akci.

9. Si nikdy nemusela házet korunou jestli může utratit mateřskou za tuniku ze který jí lezou prsa, nebo super vytuněnej RC bagr k synovým třetím narozeninám.

10. Řídila tak dobře, že si ten debil v Audi za ní nebude procvičovat prstoklad v zrcátku a mlátit hlavou o palubovku.

11. V její ledničce nebyl pořád jen průvan, světlo a smrad.

12. Jí nákupy vozili až do domu a nikdy za něj nic nechtěli.

13. Její vykojený prsa nemusela tahat po silnici, protože v zimě hodně solej.V létě zase teče asfalt.

14. Se mohla klíďo zastavit na jedno, dvě do restaurace, nezapomněla kočárek na zahrádce a ostatní se na ni nedívali jako na alkoholika pokud si dá ještě třetí.

Lampionky přání | Zdroj: Internet
Lampionky přání | Zdroj: Internet

15. Se vždycky jak ona, tak spasitel pustiny chovali tak, jak učí své dítě.

16. Po mateřský neseděla doma a když si náhodou najde práci, nelízala palcem houbu v supermarketu za kasou a prosila o pauzu na malou.

17. Byla po x dětech ještě pořád sexy a její manžel se tak nemusel otáčet po 15O kilový mindě, co táhne paleťák uličkou hanby v obchoďáku.

18. Už nikdy ona, nebo její manžel neříkali svýmu šéfovi, že je velká šikulka, něco mu hapalo a udělal krásný bobo.

19. Byla natolik objektivní a viděla, když její dítě něco fakt neumí, nemusí nutně reprezentovat českej národ, protože je to její vizitka.

20. Uměla filtrovat 1000 slov za vteřinu a přesto stíhala reagovat fakt na to, že jí dítě máchá šňůru vod topení v nočníku a ona se chystá zapnout koupelnový žebřiny.

21. Měla vždycky uklizeno a netáhla na pantoflích kus plovoučky, když chce projít od sedačky ke kuchyňský lince.

22. V čekárně u doktora, v bance, na poště, úřadu nečekala dvě hodiny, protože za tu dobu její děcko připraví o rozum ji, ostatní děcka, ostatní matky, ostatní otce, pomalujou dveře, zaslintají sklo a ještě vás budou starší spoluobčani drápat holema s drapákama, aby už to malý konečně ztichlo.

23. Se po vás nikdy prodavačka v obchodě nedívala jako na osinu v prdeli a nechala vás nakoupit, i když vypadáte, že smrdíte korunou a vaše děcko právě zažívá standardní vývojovou fázi.

24. Vaše dítě nikdy nebilo ostatní děti ve školce, nebralo jim svačiny a nervalo se do krve o ten zelenej traktor.

25. Skvěle vycházela se všema učitelkama světa, ikdyž by jí ráda vysypala vlašák za tesilky, čekala až jí propadne hrášek s mrkví nohavicí a rozšlapala si to v tenisce.

26. Její syn zmoudřel a nikdy nedotáhl k večeři tu divnou „couru“, co nechodila na Harvard, přestože vy máte kravský lejno na zdi místo titulu.

27. Její dcera neotěhotněla ještě před tím, než dostane antikoncepci a neříkala Vám bábo dřív než stihnete vypsat přihlášku na cukrářku.

28. Nikdy neklesla na tu úroveň, že nedokáže rozpoznat dobrej vtip a černej humor, protože pak se fakt směje všemu. Nebo se nesměje vůbec.

29. Dokázala zapomenout na porod a aby na něj zapomněl i manžel, kterýho mlátila kapačkou, řvala na něj „: Ty hajzle“, protože měla hodinu pravdy a kvůli tomu jí dost blbě píchali epidurál.

30. Si uvědomila, že nic na světě není tak, jak se zdá a nesmí se brát tak vážně, jinak bude odepsaná a sedřená jako plyšovej límec.

31. Brala kamarádky takový jaký jsou a nepíchala jim gumy u kočárků jen proto, že jí řekly, že mají něco dělat jinak.

32. Vždycky věřila na kouzlo okamžiku a stoprocentně se spolehla na to, že zákony schválnosti fungujou ve všech rodinách,,,i těch úplných.

33. Se měla ráda, za to, co je, čím byla a čím bude, protože právě obstojně přežila pubertu, nejen svoji, ale i potomka.

34. Nikdy nezáviděla těm ostatním jejich život, protože všude se buď válí po zemi vyrůstající antisemita s AK47, nebo holka, co se bojí sekačky na trávu.

35. O sobě jako o matce nikdy nepochybovala a byla přesvědčená, že ona je TA JEDINÁ, páč bez ní to totiž nepůjde.

………….. prirority si sestavte tak, jak považujete za vhodný.

Zatr Sakr Mamma Rauš

Napsat komentář