Nový český fenomén: „Komentáře na novinky.cz“

Tento fenomén je již dlouho znám. Možná o něm mnoho osob neví, ale ti co jej znají ví, o čem se mluví.

Při pohledu na komentáře na zpravodajském serveru Novinky.cz nikdy nevíte, jestli se smát nebo brečet. Já už jsem se naučil se na toto téma nevyjadřovat.

Ovšem to, co jsem si přečetl po otevření diskuze pod článkem Kvůli dětem z havarovaného autobusu vypravili Francouzi dvě zvláštní letadla, způsobilo takovou lavinu sprostých slov z mých úst, že jsem byl až sám ze sebe překvapen. 

Komentar

Neřešme prosím obsah a styl článků, které se na tomto serveru nachází. Je pravda, že pro mě je tento server až číslo dvě, ale rád na něj chodím, chci-li vidět jiný pohled na událost, která je někde komentována. Ano často se tam nachází stylistické chyby v textu, kdy následný text vypadá jako vystřižený z novin, ale když si člověk zvykne, tak si toho ani nevšímá. Mnohem „zábavnější“ jsou komentáře publika, které si myslí, že projevuje svoji inteligenci kapky vody.

Uznávám, že než jsem se rozhodl pustit do toho článku, musel jsem se opakovaně zhluboka nadechnout, vykouřit krabičku cigaret a vypít láhev Jacka. Ovšem tentokrát už jsem nemohl mlčet a musel jsem upustit páru vzniklou přehřátím hlavy při čtení komentářů. Podotýkám, že neřeším obsah komentáře, ale jeho spojitost s článkem. Pokud se někdo u článku ke zvýšení daní vyjádří proti vládě nebo sloganem Komunisté byli lepší, tak je mi to jedno. je to právo každé osoby, které nesmí být v demokratické zemi nikomu odepřeno.

Jméno Tomáše Tučka z Brna se, pokud se nepletu, vyskytuje v komentářích velmi často. Bohužel se nejedná jen o jednoho primáta ze skupiny, a takto komentujících je více, stejně jako kapek v dešti. A každý ví, že silný déšť nemůže přinést nic dobrého. Proto prosím každého, kdo neumí číst a myslí opravdu vážně, že se svým komentářem trefil k článku ať navštíví sociální úřad a požádá je o poskytnutí pomoci při boji proti analfabetismu.

 

Přeji všem krásný den.

Člověk, který si koupil postel širokou 160 cm, aby mu 110 cm zalehla jeho fenka. Člověk, který miluje vodu. Člověk, který je asociálně sociální. Člověk, který má rád Teorii velkého třesku, Jak jsem poznam vaši matku, 2 broken girls, American horror story. Člověk, který žije technikou. Člověk, který je schopen trávit úpravami těchto stránek 4 hodiny denně. TO jsem já...

Napsat komentář