Nový start, nové stránky

Vítám Vás všechny, kdo sledovali můj blog. Jak jste si mohli všimnout, tak mé stránky, resp. stránky www.spamuje.eu jsou pod novým poskytovatelem a došlo i ke změně struktury stránek.

Vzhledem k „ochotě“ předchozího poskytovatele došlo ke ztrátě všech příspěvků, které byly na Spamuje.eu hostovány. Věřím, že s novým poskytovatelem se již toto nestane a vše pojede, jak má. Děkuji všem, kdo i nadále budou sledovat stránky spamuje.eu a nově i maxwelle.eu.

hello-1769

Na těchto stránkách mi bude svými názory pomáhat i Stanly z Brna. Uvidíme, jakých názorových rozdílů dosáhneme. Věřím, že nám spolupráce půjde a bude se nám dařit držet krok s aktuálním děním nejen u nás, ale i ve světě. Držte nám palce, jdeme na to!

Člověk, který si koupil postel širokou 160 cm, aby mu 110 cm zalehla jeho fenka. Člověk, který miluje vodu. Člověk, který je asociálně sociální. Člověk, který má rád Teorii velkého třesku, Jak jsem poznam vaši matku, 2 broken girls, American horror story. Člověk, který žije technikou. Člověk, který je schopen trávit úpravami těchto stránek 4 hodiny denně. TO jsem já...

Napsat komentář