O nás

Projekt maxwelle.eu má za úkol umožnit uživatelům vyjádření svého názoru a to bez nutnosti zakládat si vlastní blog. Výhoda tohoto blogu je ta, že na ní uživatel nepřispívá sám, ale že tak dělá více uživatelů. Proto není tolik nápadné, když dotyčný nepíše článek každý den a jeho soukromý blog je prázdný.

Na Maxwelle.eu je možné psát o čemkoliv, pokud vyjádření názoru a ani jeho obsah neporušují legislativu ČR nebo základní lidská práva. Dále se uživatelé musí vyhnout slovům sprostým nebo vulgárním (př.: premiér je p*ča), vyjma textu, kde je to dle kontextu očekáváno (př.: a mladík řekl svým kamarádů: „Vole,…“). Články nejsou nijak hlídány, takže za jejich obsah odpovídá jejich tvůrce. Vzhledem k tomu, že i tak je Maxwelle.eu odpovědný za to, co se na stránkách ukazuje, vyhrazujeme si právo články znepřístupnit/skrýt a požádat tvůrce o úpravu tak, aby bylo vše v pořádku. Pokud dojde k hrubému porušení pravidel, je možné, že dojde k zablokování tvůrce.

Psát zde, nebo chcete-li postovat, je možné zdarma. Nevybírá se žádný poplatek a nemusíte zasílat ani žádné registrační SMS. Ovšem i provoz stránek něco stojí. Podařilo se nám snížit náklady oproti roku 2012 o 70%, ale i tak jednou ročně oslovíme uživatele s možností finančního příspěvku libovolné výše. (10,20,30 Kč – záleží na počtu uživatelů). Kdo chce a může, přispěje.

Chcete se k nám přidat? tak klikněte zde a následně na „registrace“. Zde zadáte Váš email, pomocí matematiky ověříme, že nejste robot a pak se už jen podíváte do svého emailu, kde budou další pokyny. Jak si jistíme obsah příspěvků? Na začátku má každý pisatel zakázáno zveřejňovat články a může je dát pouze „ke schválení“. Jakmile je časem ověřeno, že je pisatel slušně vychovaný a ví, co má jak nastavit, je mu umožněno přímé publikování.

Máte dotazy? napište nám na facebooku. Budeme rádi, když nám dáte like ZDE.

Reklama na stránkách se zobrazuje pouze na vybraných místech a nevyužíváme reklamní články. Pokud ano, tak na to bude čtenář upozorněn dialogovým oknem před čtením článku nebo výrazným nadpisem na začátku článku.

Vyjádři svůj názor.