logo WEDOS

Poskytovatel webhostingu a domény

Tento článek může být chápan jako reklamní text!

Chceme, aby vše jelo jak hodinky

Když hledáte partnera pro Váš projekt, tak se vždy díváte po někom, kdo je stabilní, dá Vám garance a ví, jaká je cena jim poskytovaných služeb. Takového partnera si chcete proklepnout a mít jistotu, že když půjde do tuhého, tak Vás podpoří.

Dvakrát měř, jednou řež

Zahájení tohoto projektu vzneslo jednu hlavní otázku. Kdo nám bude poskytovat služby registrátora domény .eu a .cz? A kdo teprve webhosting? Původně byl předchůdce těchto stránek na Station.cz. V té době se mi líbila jejich nabídka, která byla nejvýhodnější na tehdejší poměry.  Jenže tu byl háček. Člověk dělal cokoliv, aby nemusel kontaktovat technickou podporu. Je pravda, že vždy pomohli, jenže. Napřed nabízeli možnost, že jim zavoláte, to následně zrušili a bylo možné použít ICQ, ale to nakonec taky zrušili a jediná možnost kontaktu byla email (vyjma případů, které byly striktně uvedeny v sekci podpora).  Proč se tomu člověk vyhýbal. Já sám jsem jednou na tuto podporu poslal email. Nejely mi stránky a věděl jsem, že jsem něco dokopal v nastavení. Dejme tomu, že jsem jim napsal v pátek večer. Byť byla podpora NONSTOP na emailu, tak mi odpověď přišla v sobotu odpoledne a to až po opakovaných urgencích, jestli tam někdo pracuje. To byl moment, kdy jsem si řekl, že mi to za ty peníze, v té době ne malé, nestojí a že je čas jít o dům dál. Našel jsem si tedy provozovatele služeb, kde bylo vše zdarma, krom domény. Napřed to vypadalo úchvatně, ale pak to bylo horší. Musel jsem dovolit, aby mi stroj četl články a některá slova nahrazoval reklamou, jak to můžeme znát z některých online novinových deníků. A administrace? To byl doslova děs.

Kdo hledá, ten najde

Tak jsem začal pátrat. Projížděl jsem různé servery a díval se na srovnání jednotlivých poskytovatelů. Ukázal se tam někdo, koho jsem, i přes své znalosti prostředí, neznal. Byla to společnost WEDOS. První co mě napadlo bylo, že se podívám na jejich stránky. Napřed mi přišli nepřehledné a pak hle. Celou dobu jsem totiž hledal těch padesát tarifů na webhosting. Ale nikde jsem nenašel. Důvod? V jednoduchosti je krása. Nabízí totiž je dva tarify. První je neomezený, krom pár věcí, které běžný uživatel nepotřebuje. Druhý je neomezený také a jako bonus dostanete pár funkcí, pokud to chcete rozjet na 1000%. Co mě napadlo jako první?? To nejde. Někde bude háček. Ale on prostě nikde není a to ještě pořád hledám.

Doporučení je důležitější než cena. A co takhle obojí?

Původně jsem za 2 GB prostoru (na jednu doménu) a eu doménu platil 758 Kč s dph. A Nyní?

.EU doména za 78.65 Kč s dph (Využívám rovnou dvě)

.CZ doména za 151,25 Kč s dph (mám jednu)

Webhosting za 363 Kč s dph (mohu zde odkazovat ze dvou domén)

WEB Disk pro mé dokumenty 5 GB za 0 Kč

Ať počítáte, jak počítáte, tak je to jasné. A proč ještě určitě doporučím tohoto poskytovatele? Technická podpora je opravdu online přes chat a to NONSTOP. Můžete také vyhrát  různé slevy nebo věcné ceny v soutěžích a také můžete vydělávat na tom, když si přes Vás někdo zařídí jejich služby.  WEDOS toho ale umí více… Tředa virtuální servery, datacentra atd.

Třešnička na konec

Stalo se Vám někdy, že jste někde udělali sek a nevěděli kde je chyba? Nebojte se obrátit na podporu s říct jim, co jste provedli, rádi Vám pomůžou!

 

Zá výše uvedeným si stojím a rád Vám poskytnu bližší reference na me@maxwelle.eu.

Tomáš Horáček

Vyjádři svůj názor.