Sex tape (2014)

Žijeme v uspěchané době. Vše se nám z telefonu zálohuje do cloudu, telefon je permanentně připojen k internetu a výrobci se snaží čím dál tím více, ať používáme různé disky atd. Co se ale stane, když chce člověk soukromí? V tomto případě vyhrávají stoje 1:0.

[csfd id=342061]

Určitě nejsem jediný, koho napadlo něco takového udělat. Nikdy bych se k tomu neodvážil, ale je to vzrušující pocit. Nevýhoda natáčení domácích erotických hrátek je ta, že se to zákonitě dostane do rukou nepovolaných.

I Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) se rozhodli pro tento krok. Jejich nevýhodou je ale to, že svůj život dali do rukou Applu, který se za ně podělil s ostatními o jejich sexuální zážitky. Když už jsem u toho, tak logo Apple se to vyskytuje více jak samotní hráči a dá se to úspěšně označit za vnucující reklamu.

Tato 95 minut trvající reklama, kde nechybí snad žádný z produktu Applu, je sice zábavná a usměvná, ale od této herecké dvojce jsem čekal více. Pokud nevíte co s penězi, tak jděte určitě do kina. Pokud ale máte i jiné záliby, neutrácejte za tento snímek ani korunu. Věřím totiž, že se brzy objeví na některém z televizních kanálů jako „filmová vycpávka“.

 

Když jsem viděl upoutávku, tak jsem se na film těšil, ale když jsem se podíval na všechny upoutávky, tak jsem měl jen jednu potřebu. Koupit si iPhone.

Moje hodnocení: 40%

Člověk, který si koupil postel širokou 160 cm, aby mu 110 cm zalehla jeho fenka. Člověk, který miluje vodu. Člověk, který je asociálně sociální. Člověk, který má rád Teorii velkého třesku, Jak jsem poznam vaši matku, 2 broken girls, American horror story. Člověk, který žije technikou. Člověk, který je schopen trávit úpravami těchto stránek 4 hodiny denně. TO jsem já...

Napsat komentář