Soutěž BODUJ!

Jsme rádi, že Vás naše soutěž zajímá. Protože si Vážime všech, kdo si prohlíží naše stránky, tak jsme pro Vás připravili soutěž o hodnotné ceny.

Jaký je princip soutěže? Soutěží se o to, kdo bude nejvíce, ale věcně komentovat naše články, kdo dá like našim stránkám a kdo přivede nejvíce nových odběratelů.

Jak se hraje? Za každý víše uvedený čin získáte body. Tyto body se sčítají a ten kdo získá nejvíce bodů od nás dostane výhru.

Co za co? za to, že okomentujete náš článek nebo budete reagovat na komentář někoho jiného získáte 4 body. Za to, že přivedete nového odběratele získáte 3 body. No a za to, že budete sdílet náš článek  zde na stránkách získáte 2 body.

Články komentujete a na komentáře reagujete vždy pod článkem na našem webu. Nový odběratel se přihlásí k odběru stisknutím tlačítka „To se mi líbí“ nanašich facebookových stránkách. Sdílet článek můžete pod článkem. Všechny kroky se započítávájí výhradně přes síť facebook. Proto pokud budete sdílet článek třeba na G+, tak vám body nebudou přičteny.

A o co se hraje? Výherce si může vybrat jednu z těchto cen:

1. Vstupenky do kina Cinema City pro 3 osoby

2. Flexypassy v hodnotě 500 Kč

3. Poukaz na nákup přes slevomat.cz

Bližší informace se dozvíte na stránce Pravidla hry BODUJ!

Vyjádři svůj názor.