Top gear

Kdo by neznal tu ulítlou trojku chlapů, která prožívá své orgasmy nad obsahem motoru a jež mají do péče svěřeného Stiga. Je to neuvěřitelné, ale tento seriál se vysílá již od roku 1978. Seriál Top gear vysílá veřejnoprávní stanice BBC a jejich rozpočet je na poměr České televize astronomický.

 

 

 

[csfd id=219338]

Jeremy, James a Richard jsou velmi povedená trojka, která si střílí z každého a používají k tomu suchý britský humor. Já osobně moc auta nemusím a nevím ani, co znamenají jednotlivé zkratky. Možná bych věděl ABS… I tak je tento seriál spíše určen pro toho, kdo se chce zasmát a zjistit, jak má veřejnoprávní televize fungovat.

I přes to, že je tento seriál v programu často posouván kvůli různým reality show a podobně, neztratil za celou dobu diváky, kteří jsou ochotní si počkat na další díly a o sledování natáčení je obrovský zájem, který je dokládán vždy plným studiem, kde se pořad natáčí. V České republice se o to snaží i pořad Autosalon, který si ovšem nehraje na velké publikum ve studiu a to je dobře. Snad žádný producent by totiž nedokázal to, co dokážou ti z BBC.

Tento seriál má mnoho mutací, které se jmenují stejně nebo podobně. Každý ale ihned pozná originál.

VERDIKT:  Máte špatnou náladu? Chcete se pobavit a nemuset řešit politiku, globální oteplování nebo finanční krizi? Máte zájem i o novinky ze světa aut (není podmínkou)? Pusťte si tento seriál popřípadě speciální díly, které Vás provedou celým světem. Britský humor Vám dovolí se zasmát čemukoliv a hlavně, jakmile díl skončí, budete mít čistou hlavu. 

Moje hodnocení: 92%

Člověk, který si koupil postel širokou 160 cm, aby mu 110 cm zalehla jeho fenka. Člověk, který miluje vodu. Člověk, který je asociálně sociální. Člověk, který má rád Teorii velkého třesku, Jak jsem poznam vaši matku, 2 broken girls, American horror story. Člověk, který žije technikou. Člověk, který je schopen trávit úpravami těchto stránek 4 hodiny denně. TO jsem já...

Napsat komentář