Vláda musí podat demisi

Vláda musí skončit a to okamžitě. To je mínění většiny obyvatel české republiky, které již v minulosti očividně zastupoval i šéf ČSSD Bohumil Sobotka. Proč je ale náš prezident tak klidný a vynechává se klasické narážky a ohlášky typu: musím komentovat vše?

ze serveru www.lidovky.cz
ze serveru www.lidovky.cz

Zpravodajství o záplavách už máme za sebou a nyní jej svižně vystřídaly zprávy o skandálu, za který mohou trafiky pro poslance a Jehovisti. Trafiky pro poslance, kteří se vzdali mandátu, kvůli své víře nezvyšovat daně a polepšit si a Jehovistech, kterých se bojí ambiciózní slečna na úřadu vlády. Můžeme vidět nervózního Nečase, křičícího Zaorálka, klidného Sobotku, který už přemýšlí, koho dá do vlády a představitele malých a podřadných politických uskupení, která jsou ráda, že jsou alespoň jednou za rok v televizi.

Když Nečas v poslanecké sněmovně řekl, že trafiky pro poslance jsou normální, tak říkal pravdu. Nebudeme si nic nalhávat. Děje se to pořád. Je ovšem pravda, že toto byl první případ, kdy si hodně lidí říkalo, že se to musí řešit, protože toto byl již extrém, na který navazuje neschopnost firem se státní kontrolou být konkurence schopné. Bohužel je v tom opět Český aeroholding, který už tak dost trpěl a díky politikům rozházel dost peněz.

Článek 23

(1) Poslanec složí slib na první schůzi Poslanecké sněmovny, které se zúčastní.
(2) Senátor složí slib na první schůzi Senátu, které se zúčastní.
(3) Slib poslance a senátora zní: „Slibuji věrnost České republice. Slibuji, že budu zachovávat její Ústavu a zákony. Slibuji na svou čest, že svůj mandát budu vykonávat v zájmu všeho lidu a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.“.

 

Bohužel si náš premiér neuvědomil, že něco takové se občanům nelíbí a že musí zákonitě narazit. Narazil totiž na něco, co ho nenapadlo a to na Ústavu České republiky, která řeší vzdání se mandátu ve svém článku 23. Je zde totiž napsáno, kdy se může senátor mandátu vzdát. Bohužel Klaus do tohoto článku nedal odstavec, který by se týkal vzdání se mandátu pro trafiku. Je tedy zjevné, že ten, kdo tak učinil, porušil ústavu České republiky, její nejdůležitější dokument.

Když k tomu přidáme i horlivou slečnu, která raději použije Vojenskou rozvědku, aby si ověřila účast (zatím) stávající paní premiérové ve skupině oblíbených Jehovistů, na místo běžné soukromé detektivní agentury, tak je pan premiér po uši ve sr…ách.

I když jsem zastáncem této vlády, tak po tomto hrubém porušení ústavy a narušení soukromí osoby, kdy byla porušena základní ustanovení, musí premiér Nečas ustoupit.

Je mi líto, že stejného názoru jsou i „doplňkové“ politické strany jako VV, Zemanovci atd. které slouží pouze k tomu, aby bylo v PS PČR dostatečné množství poslanců. Tím se může zdát, že jsem stejného myšlení, což není pravda. Jsem ale zastánce toho, že každý má být schopen uznat svoji vinu nebo chybu a odejít.

Po tomto všem se nabízí otázka, co bude potom. Určitě budou mimořádné volby, které vyhraje ČSSD s TOP 09. Je otázkou, jestli se ČSSD nechá jen „tajně podporovat“ KSČM nebo jestli o toho půjdou naplno. Myslím, že lepší bude druhá varianta, kdy za případné chyby bude moct i KSČM a nebude moct tvrdit, že ona za to a to nemůže. Asi je už čas, aby v ČR na chvíli vládli i socialisté.

Nikdy bych nečekal, že toto napíši, ale i když jsem byl vždy pravičák, tak z momentálního stavu je mi zle a pravice by si měla porovnat své členy a udělat extrémní čistku, aby mohla začít znova a dokázat, že je opravdu pravice.

Člověk, který si koupil postel širokou 160 cm, aby mu 110 cm zalehla jeho fenka. Člověk, který miluje vodu. Člověk, který je asociálně sociální. Člověk, který má rád Teorii velkého třesku, Jak jsem poznam vaši matku, 2 broken girls, American horror story. Člověk, který žije technikou. Člověk, který je schopen trávit úpravami těchto stránek 4 hodiny denně. TO jsem já...

Napsat komentář