Zážitek ze šaliny – Brno

Mí levní, včerejší zážitek ze šaliny č.4.
Je cca 17:40 a na náměstí bez Svobody nastoupí parta solidně nasolených punkáčů, včetně jejich „slečen.“


Stojím s juniorem v zadní části vyhrazené pro kočárky a čekám co se bude dít.
Níže napsaný text je pouze pro silnější povahy, jelikož se v tento okamžik rozmohl takový nešvar a slovo „:M*dat je tu více než doma.

horici_salina

Čili:
Mladíci jsou navalení jako autobus do Libochovic a děvčata jsou nasolená jako kuřata Zděnka Pollreicha.
Hádka začíná usazením jednoho mladíka s kohoutí stopou na hlavě a k němu se přidává celá PUNNNN ková screw.
Dříve než si vypůjčím onen výživný dialog, osvětlím zde, že se jedná o odhalení mladíkovy přítelkyně  – nevěry s další dívkou, nepříliš oblíbenou v tomto kolektivu organismu , kteráž cestuje rovněž s nimi.
„Ty drž hubu ty ku*vo, tys ho vym*dala.“ říká nonšalantní dáma s rozmazanou rtěnkou na tváři a její rezavé vlasy připomínají svítání nad Teheránem.
„Přiznej se ty ču*áku.“ křičí opět liška a mladík prchá dále do vozu pod ostrou palbou důkazů. Jeho útěk je doprovázený hurónským smíchem ostatních členů skupiny Kroků Františka Janečka.
„Já jsem ho nevym*dala, já jsem vedle něj jenom ležela.“ odvětí další Miss 25 a její Fantozziovský účes zvaný facka ladí celou napjatou situaci.
Zbytek slušnějšího osazenstva v šalině propuká v smích taky.
Smrad z levného vína Tesco za 30 kačerů a tabák na vykuřování skleníků se nese celou housenkou.
Chvíli se rozhostí ticho a to už se ujímá své krutovlády junior a mocným rykem protne napjatou atmosféru.
Situace se opět vrací do komunikace onoho punkového bermudského trojúhelníku, ze kterého jak se na první i poslední pohled zdá, není cesty ven.
„Jooo, vona vedle mě jenom ležela a ty drž hubu ty pí*co a vůbec se do toho nepleť.“ řekl na svou obhajobu mladík.
„Jo tak najednou jsem pí*a jo? ale když jsem ti ho kou*ila, tak to jsem pí*a nebyla co?“ řekne neoblíbená slečna s účesem skřítka Racochejla.
„Takže je to pravda ty ču*áku, že tě vym*dala, tak co tady lžeš!!!!!“
Než se mladík nadechl, vložila se do toho postarší poslední členka s vlasy stejně rovnými a stejně tak zelenými jako vodník Kebule a slušným chraplákem zmrazí pohledy všech hádajících se: „Ale vona ho nevym*dala, vona vedle něj jenom ležela.“ a napila se neidentifikovatelného obsahu v pet lahvi…tipuju to na čůčo s okenou…oblíbený nápoj chudých.
„Já na vás m*dám na všechny, do kdy je votevřená Slevněnka? “ zeptal se obžalovaný a hbitým pohybem vyskočil ze šaliny, pravděpodobně chca setřást nevítanou společnost a s nimi i nepohodlné důkazy.
Obě dámy měly otevřená ústa a než stačily zareagovat, mladík byl ten tam.
„Á ty ku*vo, počkej, já ti tu hubu namelu, jen co vystoupíme…co ho máš co kou*it, ty čubko.????““““
To už jsme naštěstí vystupovali a já musela vytrhnout z napjatého odposlouchávání jednoho mladíka pravděpodobně vyznávajícího Leviathana, aby nabral spodní lištu našeho malotraktoru a pomohl mi vynést juniora na čerstvý vzduch.
Inu, kultura v Hrně je sice pravda poněkud odlišná např. od vesnických typů zábav, za to však se můžeme přiučit, že ani ve městech se nevěra neodpouští a končí většinou potrestána.
Proto zamysleme se bratři a sestry nad touto poučnou situací a nenechte se ovládnout chtíčem nepoznaného a spořádaně se rozejděte do svých teplých domovů, gayové prominou…

Zatr Sakr Mamma Rauš

Napsat komentář