Želvy Ninja (2014)

Želvy Ninja jsem měl vždy rád, protože mě jako malého provázeli zemí padouchů a chránili nás před nimi. Každopádně vše jednou skončí a na jejich místo nastoupí někdo jiný. Proč tedy přichází do kin tento film?

[csfd id=266800]

Jak to tak vypadá, tak nickelodeon potřebuje finance pro svůj kanál a proto pustil do světa tuto žhavou novinku. Žhavá je ovšem pouze pro rodiče, kteří nechají v kině nemalé peníze za vstupenky pro své potomky, kteří to musí vidět. I zde se projevuje humor jedné osoby. V tomto případě Whoopi Goldberg, která je sice vedlejší postavou děje, ale u ní se člověk prostě musí smát.

Poslední dobou se opravdu bohužel stává realitou to, že tvůrce vezme oblíbenou postavu z pohádky nebo celkově z dětství, z kartotéky vytáhne šablonu nějakého úspěšného filmu a provede malou korekci, aby s tím nebylo tolik práce. Předpokládám, že déle než vytvoření scénáře, trval jeho tisk na papír.

I když se tvůrci snaží o vzkříšení toho kresleného seriálu, který byl tak oblíbený, podařilo se jim jen dosadit tyto postavy do děje, kde je mohl klidně zastoupit Tom Cruise nebo Arnold Schwarzenegger. U filmu se budete místy smát. Občas si zapláčete v krušných momentech, ale celkově Vám tento film nedá nic, než lehčí peněženku. Moje volba je, si tento film stáhnout, ale ani k tomu se asi později nedostanu, protože znám množství lepších, klidně i „B“éčkových filmů, které uvidím raději.

Body film získává pouze za vzkříšení titulu „Želvy Ninja“ a Whoopi.

Moje hodnocení: 45%

Člověk, který si koupil postel širokou 160 cm, aby mu 110 cm zalehla jeho fenka. Člověk, který miluje vodu. Člověk, který je asociálně sociální. Člověk, který má rád Teorii velkého třesku, Jak jsem poznam vaši matku, 2 broken girls, American horror story. Člověk, který žije technikou. Člověk, který je schopen trávit úpravami těchto stránek 4 hodiny denně. TO jsem já...

Napsat komentář