Zombie na scénu!

A je to opět tady. Již dlouhou dobu jsme nedostali potřebnou dávku zombie a proto se Hollywood rozhodl, že se to musí napravit. Do zbroje povolal Brada Pitta, jakožto řešitele krizových situaci. Zůstává ale otázkou. Není to jen další film, po jehož shlédnutí si budeme připadat jako znudění zombie my?

 

 

 

[csfd id=234454]

Gerry je obyčejný chlápek se zvláštní minulostí. Byl totiž expertem na krizové situace pod hlavičkou OSN. Z nějakého důvodu toho ale nechal a důvod se ve filmu nedozvíme, krom jedné věty jeho ženy,která řekne, že ho to ničilo. Nyní je nasazen na misi jeho života. Na misi, kterou když nezvládne, tak je po všech. Musí totiž najít pacienta „Nula“, tedy toho, kdo byl jako první nakažen. Časem se ale ukáže, že to není dobrá cesta a musí tedy přemýšlet, kdo mu co řekl a spojit to dohromady. Následně se mu podaří nemyslitelné. Pokusem o své zabití se zachrání.

Ve filmu se scénáristům a režisérovi, který je neoblíbený za pokažení posledního dílu Jamese Bonda, podařilo zkombinovat několik lidských vlastností, které do sebe bezchybně zapadají. Na filmu se mi líbí, že začátek filmu není dlouhým vtažením do děje, ale rovná šipka do situace. Ve filmu neukazují jak „nějaká firma“ „něco“ pokazila, „něco“ se „někde“ vylilo a to se „nějak“ rozšířilo.

117162020_01f80d

Osobně bych  na tento film do kina nešel. A to jsem schopen jít na některé opakovaně. Ale pokud máte doma popcorn, pohodlný gauč a klid od případných dětí, tak si jej pusťte. Za to stojí.

 

Moje hodnocení: 72%

Člověk, který si koupil postel širokou 160 cm, aby mu 110 cm zalehla jeho fenka. Člověk, který miluje vodu. Člověk, který je asociálně sociální. Člověk, který má rád Teorii velkého třesku, Jak jsem poznam vaši matku, 2 broken girls, American horror story. Člověk, který žije technikou. Člověk, který je schopen trávit úpravami těchto stránek 4 hodiny denně. TO jsem já...

Napsat komentář